Informace z obce | Dokumenty z obce | Hlášení obecního rozhlasu | Obecní kalendář akcí Přihlásit

Přehled informací o dění v obci

Rekonstrukce kiosku na fotbalovém hřišti za miliony?
15. 3. 2017

Jednou z velkých investičních akcí pro roky 2015 - 2017 se stala rekonstrukce a přístavba kiosku (klubovny) na fotbalovém hřišti. Kiosek dostal nové vnitřní rozvody a instalace, novou střechu a přibylo hlavně chybějící sociální zázemí. Výše této investice nebyla zanedbatelná a jistě má kladný přínos pro obyvatele. V konečné výši se zřejmě vyšplhá na 2,1 milionu korun.

FC Libišany - rozpis zápasů jaro 2017
23. 2. 2017

Blíží se začátek jarní fotbalové sezóny pokračující 16. kolem soutěže  A1A - Tlapnet Krajský přebor mužů. Hledali jsme rozpis utkání, na která nás Libišanský fotbalový klub může pozvat a bohužel jsme nic nenašli.

Obecní ples? (aktualizováno)
16. 2. 2017

Ptali jsme se, zda i letos bude Obecní ples, i přes to, že hospoda Libišanka se sálem je trvale uzavřena.
Zastupitelstvo se velmi snaží, aby ples byl i letos, avšak přináší to vzhledem k uzavření Libišanky nemálo potíží.

Zvýšení odměn zastupitelů
14. 2. 2017

na posledním zasedání zastupitelstva, konaném 7.2.2017 od 17h bylo všemi přítomnými zastupiteli (6 ze 7) schváleno navýšení odměn zastupitelům za vykonávání neuvolněných funkcí.

Navrženo bylo:

pro starostku 23456 Kčpro místostarostu 17007......

12, | další