O spolku LiSt

Společný nápad založit spolek LiSt měli zakladatelé, kteří v obci Libišany již trvale žijí. Lokalita, v které spolek působí, je část obce Libišany, nazvaná místními „lokalitou 71RD“.
Nespokojenost s fungováním obce, obecního zastupitelstva a pasivita státní správy, která by měla dlouho trvající problémy v naší části obce řešit, vygradovala v nutnost spolek založit. Je to jediná účinná možnost, jak se aktivně přičinit a postupně uvádět věci na pravou míru ku prospěchu všech.

Účelem spolku je možnost řešení problémů jedním hlasem za všechny a to hlasem spolku. Největšími problémy jsou komunikace, kanalizace atd...

Za léta svého působení se podařilo spolku dosáhnout dílčích úspěchů. Tyto úspěchy dále rozvíjí ve prospěch nejen svých členů ale všech obyvatel lokality "u Křížku". Působnost spolku v obci se rozšířila i na informační činnosti pro obyvatele obce Libišany.

Pokud byste se báli vstoupit do spolku a to z jakéhokoliv důvodu, můžeme Vás ujistit, že obavy nejsou na místě, jelikož spolek musí ctít ochranu osobních údajů. Nikdy a nikde nebudou zveřejněna data o členech spolku. Naopak členové budou moci využít síly hlasu spolku, nikoliv svého jako jednotlivce. K registraci člena bude postačovat: jméno, příjmení, telefon, email a poštovní adresa.

Vstup do spolku je bezplatný, avšak se očekává pravidelný členský příspěvek na jeho fungování.

Download:
Příhláška do spolku LiSt